Hírek, közérdekű információk!

Az oldalon a felső részben letölthető anyagok, online megnézhető anyagok találhatók.

Alatta aktuális információk, ott a kis képre kattintva, azok felnagyítódnak.

A letölthető anyagoknál az Egyesületünk által szerkesztett, valamint az Egyesülettel kapcsolatos iratok találhatók. A továbblépési lehetőségre kattintva, egy újabb oldal fog megnyílni. Az oldalon, a kiválasztott anyagra kattintva, - amely egy pdf formátumú anyag - böngésző, vagy alapértelmezett pdf olvasó nyitja meg. A pdf olvasó, vagy a jobb egér gomb használatával az anyag letölthető. A letöltött anyag nyomtatásra alkalmas.

single imageLetölthető PDF anyagok

ONLINE megnézhető anyagok. Az online anyagok közvetlenül a hivatalos weboldalon nyílnak meg:

single image A koronavírus hivatalos weboldala!   single image 2011.évi CLXV. törv. a polgárőrségről   single image OPSZ Belső normák (Alap szab.; szolg.szab.; stb)

single image Jászjákóhalma Község Önkormányzat anyagai   single image 1/1975.(II.5.) KPM-BM együttes rendelet KRESZ

single image 2012.évi II. törv. (Szabálysértési Törv.)    single image 2013.évi V. törv. (Polgári Törv.könyv)

single image 2012.évi C. törv. a Büntető Törvénykönyvről   single image 2017.évi XC. törv. a büntetőeljárásról

single image 2023.12.30. Boldog Új Esztendőt!

single image 2023.12.25. Gyászközlemény!

single image 2022.11.24. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

single image 2023.05.01. Tájékoztatás!

single image 2023.04.09. Tájékoztatás!